Hovedbestyrelse 2021/2022

Titel Navn Telefon E-mail

VHG Formandsteam

     
Medlem Anni Graves 4044 1834 anni@v-h-g.dk
Medlem Inga Juul 4086 3284 inga@v-h-g.dk
Medlem Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

VHG Øvrige bestyrelse

     
Postmodtager Formandsteam   vhg@v-h-g.dk
Sekretær Anne-Birthe Køppen 2221 2602 anne-birthe@v-h-g.dk
Kasserer Susanne Timm 4026 6282 susanne@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Badminton Susanne Timm 4026 6282 susanne@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Cykelsport Jesper Thorning 4064 6754 jesper@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Gymnastik Marianne Hoffmann 2175 8003 marianne.hoffmann@v-h-g.dk
Afdelingsrepræsentant - Motion Niels Nielsen    
Afdelingsrepræsentant - Petanque Anni Petersen 2917 9858 anni.p@v-h-g.dk
Suppleant   5050 2111  

Medlemskartotek, kontingent og regnskab

Titel Navn Telefon E-mail
Forretningsfører Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

Annonceudvalg

Titel Navn Telefon E-mail
  Mogens Holgersen 5050 2186 mogens@v-h-g.dk

VHG-siden i lokalavisen

Titel Navn Telefon E-mail
Medlem Susanne Timm 4026 6282 susanne@v-h-g.dk

Veteranudvalg

Titel Navn Telefon E-mail
  John Kristensen 2173 4749 john.kristensen@v-h-g.dk

Hjemmesiden

Titel Navn Telefon E-mail
  Jørgen Nyholm 2044 6091 joergen.nyholm@v-h-g.dk

Revision

Titel Navn Telefon E-mail
Revisor f. VHG Søren Blyitgen 5965 6757  
Revisor f. VHG Jens Lundgaard 2214 6516  
Revisorsuppleant Bodil Christensen 2374 1385  
Revisorsuppleant Bjarne Poulsen 8173 6450